Korzystne warunki współpracy

Firma Artex to bogate doświadczeniem w branży dziecięcej oraz uznana marka na rynku odzieży okolicznościowej i ubranek do chrztu. Współpracujemy z setkami klientów na terenie całej Polski oraz za granicą. Jeśli jeszcze nie masz w ofercie naszych produktów to jesteś na najlepszej drodze do zapoznania się z warunkami współpracy.

Artex to firma dynamiczna i elastyczna w kontaktach z klientami – nasi przedstawiciele są do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20. Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą naszych ubranek zadzwoń a przedstawiciel zawita u Ciebie maksymalnie w ciągu 2 dni. Każdy z przedstawicieli Artexu ma ze sobą wzory, które pokazuje zainteresowanej stronie. Wzory ukazujemy tylko bezpośrednio u klienta. Nie wysyłamy ofert mailowych a także nie sprzedajemy swojego asortymentu przez internet. U nas klient zawsze ma szansę obejrzenia aktualnej oferty na żywo i zapoznania się ze wszystkimi materiałami z których wykonane są nasze produkty.

Zamówienia realizujemy w ciągu 2 dni roboczych. Koszt paczki zawsze pokrywa nasza firma.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen poszczególnych modeli lub rabatu na całość zamówienia. Nasi przedstawiciele zawsze służą fachową poradą przy wyborze asortymentu. Na ubrankach okolicznościowych oraz ubrankach do chrztu znamy się najlepiej w Polsce.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i jakości firmy Artex – z nami wejdziesz w nowy wymiar odzieży dziecięcej.

error: Content is protected !!